Program Resimleri
DUYURULAR

DUYURULAR
18-) AT Hastalıkları Semptomları ön çalışma olarak eklendi. Detaylı Bilgileri ise derleme çalışmaları bittikten sonra yüklenecektir. Güncel program versiyonu 1.15'tir (29 Temmuz 2018)

17-) Arı Hastalıkları eklendi. Güncel program versiyonu 1.14'dür (14 Temmuz 2018)

16-) Kanatlı Hastalıkları eklendi. Güncel program versiyonu 1.13'dür (14 Temmuz 2018)

15-) Balık Hastalıkları eklendi. Koyun Keçi Hastalıkları güncellendi. Güncel program versiyonu 1.12'dir (30 Haziran 2018)

14-) Koyun Keçi Hastalıkları sayısı 77’den 203’e yükseltilerek detaylı bilgileri eklenmiştir. Güncel program versiyonu 1.11'dur (29 Haziran 2018)

13-) 
Kedi-Köpek Hastalıkları sayısı 77’den 174’e yükseltilerek detaylı bilgileri eklenmiştir. Güncel program versiyonu 1.10'dur (01 Nisan 2018)

12-) Vet.Asistanı programını bilgisayardan kullanabilmek için (Özellikle iphone kullanıcılarına duyuru):

BlueStacks programı ile Vet.Asistanı programını (Tüm Android oyun ve uygulamaları) direkt olarak Windows veya Mac bilgisayarlarınızda çalıştırabilirsiniz. Resimli Detaylı anlatım bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

Özellikle iphone kullanıcılarına duyuru:

Maalesef, ios yazılımını henüz öğrenemedim. Vet.Asistanı programı, android ile sınırlı kalmayarak ios içinde çözüm arayışlarım devam etmektedir. ios yazılımı için, Android versiyonunu tam olarak bitirdikten sonra kendim öğrenerek yapmam için daha uzun zamana ihtiyacım olacağından Vet.Asistanı programını kullanmak isteyen iphone kullanıcıları şimdilik isterlerse bilgisayarlarından yukarda bahsedilen BlueStacks programı ile kullanabilirler.

11-) Vet.Asistanı programı güncellenerek Kütüphane modülüne "Özel Kütüphanem" modülü eklenmiştir. (18 Ocak 2018)
Güncelleme yaptıktan sonra eğer program hiç çalışmaz ise: 
Telefonunuzda AYARLAR-- UYGULAMALAR--Vet.Asistanı--İZİNLER-- Tel iznini açmanız gerekir. 

 

10-) Vet.Asistanı Programı çalışma Hatası Giderilmiştir. Programı Google Play'den güncellemeniz gerekmektedir. Güncel program versiyonu 1.7 'dir. (07 Ocak 2018)
 

9-) Sığır Hastalıkları (özellikle Klinik Semptomları ve ilave hastalıklar eklenmiştir) verileri derlenerek Sığır Hastalıklarına ait Detaylı Bilgiler eklenmiştir. Sığır Hastalıklarına ait Laboratuvar ve Otopsi Bulguları daha sonra güncellenecek olup, Güncel program versiyonu 1.5'tir (07 Ocak 2018)

8-) İlaç Rehberinde tespit edilen bir hata düzeltilerek Yeni güncelleme yayınlanmıştır. Güncel program versiyonu 1.4'tür.  (10 Ekim 2017) 


7-) Güncelleme sonrası Yapılması gerekenler:
Güncelleme yaptıktan sonra:
Telefonun Ayarlar---Uygulamalar--- Vet.Asistanı---- Veriyi Sil (Temizle) seçeneklerini yapmalısınız. (10 Ekim 2017)

6-) Vet.Asistanı Programının ekran dizaynlarında (liste genişliklerinde) güncelleme yapılmıştır. 10 Ekim 2017'den önce yükleme yapan Kullanıcıların Google Play'den programı güncellemeleri gerekmektedir. (10 Ekim 2017)

5-) Vet.Asistanı Programının ekran dizaynlarında (liste genişliklerinde) bugün (9 Ekim 2017) içerisinde güncelleme yapılması planlanmaktadır. Güncelleme yayınlandığında bilgi verilecektir. (9 Ekim 2017)

4-) İos versiyonu hakkında: Maalesef. İos yazılımını henüz öğrenemedim. Tabi android ile sınırlı kalmayarak ios içinde çözüm arayışlarım devam etmektedir. (3 Ekim 2017)

3-) İLK YÜKLEMEDE: Vet.Asistanı Programını Telefonunuza yüklediğinizde çalışmadığı durumlarda aşağıdaki ayarları yapmanız gerekmektedir:
Telefonunuzun "Ayarlar" bölümüne girerek, 
"Uygulamalar" bölümüne girin,
"Vet.Asistanı" seçin
"İzinler" menüsünden
Telefon bilgilerinize erişim izni verin
programı yeniden çalıştırın.
Programı çalıştırarak, Kayıt işlemlerini tamamlayarak Programın içinden E-Posta gönder seçeneği kullanınız. Aksi takdirde üye bilgileriniz tarafımıza gelmediğinden üyelik kaydınızı tamamlayamayız.
Direkt E-Posta yollayacak iseniz: Tel No, Ad Soyadı, E-Posta ve Program içerisindeki Seri No ile birlikte istenilen belgelerden birinin örneğini herhangi bir iletişim kanalıyla da gönderebilirsiniz. (3 Ekim 2017)

2-) Hatırlatma, Talep ve Ricam:
Programın Beta Versiyonu olduğunu bu nedenle hatalar olabileceğini ve bu programın kullanıcıların geri bildirimleri ile hataların giderilmesi için de olduğunu unutmayınız. Bu nedenle:
Eğer program hakkında düşünceleriniz olumluysa; Projenin daha fazla kişiye ulaşması ve destek amacıyla Google Play’den puanlama yaparak Olumlu yorum yazabilirseniz ve Arkadaşlarınıza da programı duyurarak Programın geliştirilmesi için katkıda bulunabilirseniz çok memnun olurum.
Eğer olumsuz düşünüyorsanız da en azından 19 yıldır bu çalışma için harcadığım emeklerime saygı olarak, Google Play’de yorum yazma ma nızı ve oylamaya katılma ma nızı, ilk defa inceleyecek olan diğer kullanıcılarda da önyargı oluşturmamanız için olumsuz eleştirileri ve düşüncelerinizi bana özelden mesaj olarak yazmanızı rica ederim. Böylece eleştiri ve düşüncelerinizi değerlendirerek varsa hataları da düzeltebilirim.
Programın yapım hikâyesi için : Tıklayınız

Programın Kullanım Klavuzu için : Tıklayınız

(3 Ekim 2017)

1-) Merhaba Değerli Veteriner Hekim Meslektaşlarım ve Meslektaş Adaylarım. Uzun süren bir çalışma döneminden sonra (çok şükür) Vet.Asistanı (Semptomlardan Tanıya) programımın yenilenmiş olan (Veteriner Hekim olmayanların kullanmalarını engelleyici önlem alınarak) yeni versiyonunu, Mesleki alanda faydalı olabilmek adına Veteriner Hekimlerin ve öğrencilerin kullanımına sunuyorum. (30 Eylül 2017)

Saygılarımla
Veteriner Hekim
Mahmut YAZGAN

 

 


Programın Özellikleri
* Semptomlardan Tanıya
* Hastalıklar Hakkında Bilgiler
* Veteriner İlaç Rehberi
* Pratik Kullanım
*
Off Line Çalışabilmesi

ANKET
Programı Nasıl Buldunuz?
Çok Güzel 67
İyi 9
Orta 3
idare eder 1
Daha iyi olabilirdi 33

ZİYARETÇİ DEFTERİ
 

BestMaster
.....::::: Online Ziyaretçi :1 | Bugün :5 | Bugün Çoğul :7 | Toplam Tekil :25501 | Toplam Çoğul:43274 | İp No :3.227.2.109 :::::.....